קידום אורגני

היתרונות שלנו בקידום אורגני לאתרים
אנו חברה קטנה וזה אחד היתרונות שלנו, כך הלקוח מקבל יחס אישי וחם. עבורנו הלקוח הוא לא עוד מספר אלא פרויקט שאנו לוקחים אותו אישית. אנו מציעים ללקוחותינו גם את האפשרות של קידום אורגני וגם אפשרות של קידום ממומן. כך כאשר הלקוח לא צריך לפצל את תשומת הלב שלו לשני חברות שונות, אלא כל הנושא של קידום האתר מרוכז במקום אחד. כמובן שלקוחותינו יכולים לבחור לקחת רק חבילה של קידום ממומן או רק חבילה של קידום אורגני.

פעולות קידום  בתוך אתר – אופטימיזציה לדפי האתר
במסגרת הקידום האורגני אנו בנוסף לקידום גם מתחזקים את אתר הלקוח, כל הלקוח מקבל חבילה שלמה שמטפלת לא רק ביצירת קישורים איכותיים אלא גם בשיפור איכות האתר מבפנים. אנו מוסיפים לאתר מאמרים מקצועיים חדשים, מעדכנים את מנגנון ניהול האתר, מוספים לאתר תמונות, משנים את מילות המפתח באתר ומעדכנים ומרעננים את הטקסט הקיים. אנו מקפידים שלא יהיה מצב של כפילות תוכן מול מנועי החיפוש, ובנושא הזה אנו תמיד עם אצבע על הדופק. לחברה יש מתכנת בוגר מדעי המחשב בעל ניסיון בתכנות כך שלנו יש את היכולת לתחזק מגוון רחב של אתרים.

פעולות קידום אורגני מחוץ לאתר
אנו משתמשים במגוון רחב של שיטות לצורך קידום האתר : השגת קישורים מאתרים איכותיים על ידי החלפות קישורים עם חברות אחרות לקידום אתרים, רישום האתר לאתרי אינדקסים איכותיים, פרסום מאמרים איכותיים באתרי מאמרים, סקירה של האתרים המקשרים לאתר הלקוח בכדי למנוע מצב שלאתר יש יותר מדי קישורים באיכות ירודה (טקסט עוגן מביטוי מדויק ו/אן מאתר באיכות ירודה ו/או ממאמר לא רלוונטי) ועוד מגוון רחב של פעולות