בניית אתרים

רשת האינטרנט תפסה שטח עצום בעולם המודרני, יותר ויותר תחומים נוטשים את הנישות הישנות ועוברים לאינטרנט, ניתן לראות זאת אצל עסקים רבים המעדיפים פרסום באינטרנט על פני כל שיטת פרסום אחרת. מעבר לכך, כמעט לכל אדם, עסק ואפילו פריט הקיים היום בעולם יש אתר אינטרנט המציג אותו.

דוגמאות – אתרים המציגים פלאפונים סלולריים ללא מטרות רווח, אתרים המספרים מידע על מוצרי אלקטרוניקה (ללא מטרות רווח).

ניתן לראות היום מיליארדים של אתרי אינטרנט, כמעט בכל תחום. החל מהיכרויות, הורדות, סיקורים, בלוגים, צ’אטים ועוד המון שלא הוזכרו.  כל הפרטים שהזכרנו דורשים בניית אתרים בצורה מקצועית מאוד על מנת שנוכל להתחרות במתחרים שלנו לתחום, אחרת אין לנו סיכוי!

הזמן עכשיו קידום אורגני בגוגל עם חברת אלטלייף קידום מקצועי לאתר שלך עם מומחי קידוםן האתרים  שלנו

טיפים לבניית האתרים

הגדרת מטרת האתר ויעוד : כאשר אנו מתחילים כל פרויקט בניית אתרים יש לשים לנגד ענינו את מטרת האתר ויעוד האתר, כך נוכל בעצם להגיע אל היעד בצורה הטובה ביותר. ללא הגדרת יעדים ומטרות לא נשיג דבר. בשלב זה נגדיר את הציפיות שלנו ולנהל את הפרויקט בצורה נכונה.

סקיצה לעיצוב האתר – פרויקט בניית אתרים מכיל בתוכו גם את תהליך העיצוב, תהליך מורכב מאוד. כאשר אנו בונים אתר, כדאי מאוד ליצור סקיצה, ממש על דף נייר, כדי שנדע איך נרצה להכין את העיצוב המקורי במחשב. סקיצה שכזו תורמת רבות לתכנון המשך הפרויקט בצורה נכונה.

תכנון הפרויקט – כל בונה אתרים צריך לקחת בחשבון את דרישות הלקוח. האם הלקוח מעוניין בשפת תכנות מסוימת כגון HTML,PHP  או ASP? האם יש לו דרישות לגבי הכנת האתר והתאמתו למנועי חיפוש?

מערכת ניהול תוכן – האם ישנו צורך באתר קטן ופשוט ללא מערכת לניהול תוכן או שישנו צורך במערכת שכזו? האם חינמית או מערכת מותאמת אישית? זה הוא השלב העיקרי של הפרויקט שכן יש להתאים את מערכת האתר אל בעל האתר והשימושים שלו באתר.

כתיבת תוכן שיווקי – כאשר הסתיים לו פרויקט בניית אתרים ישנו אתר ריק מתוכן, כעט מה שנותר הוא להכניס לאתר תוכן איכותי ורלוונטי. כזה שימשוך את הגולש ויעלה את רמת האתר פי כמה וכמה. תוכן איכותי ישאיר את הגולש באתר!

קידום אתרים – התאמת האתר עבור קידום אתרים.  אתרים מותאמי קידום הם אתרים שגם יביאו ללקוח תנועה אורגנית ממנועי חיפוש וגם במידה ויירצה לבצע הזמנה של קידום אתר אורגני על ידי מקדמי אתרים מקצועיים – האתר שלו כבר יהיה מותאם לכך.

הקפדה על שלבים אלו לאורך כל פרויקט בניית אתרים תעזור לנו לבנות אתר מוצלח ומובנה טוב יותר ויותר לדרישותיו של הלקוח. בניית אתר מותאם למנועי חיפוש, ידידותי לבעל האתר ומעוצב בצורה הטובה ביותר הינו חלומו של כל אדם או עסק.